GARBOLIŃSKI Wiesław

GARBOLIŃSKI Wiesław BIOGRAFIA

Konopielka (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100,5 x 81 cm
114 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W. GARBOLIŃSKI 1996 r"
Opisany na blejtramie: "W. GARBOLIŃSKI"; "KONOPIELKA"