ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Dyliżans

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
61,5 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Zachar"