ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Wenecja - la Pescheria

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 54,5 cm
59,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Zachar"