ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Don Kichot

Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 33,3 cm
51 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Zachar"