ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Ecce Homo

Technika:olej, płótno
Wymiary:73,5 x 61 cm
88 x 74,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Zachar"