CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Plac Zamkowy w Warszawie

Technika:akwarela, gwasz, węgiel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 69,5 cm
55 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński"