CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Wnętrze pałacowe

Technika:akwarela, gwasz, węgiel, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49 x 35 cm
57 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński"