CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Zaułek

Technika:akwarela, gwasz, węgiel, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49,5 x 35 cm
55,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz"