CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Sanna

Technika:olej, płótno
Wymiary:70,5 x 50,7 cm
85 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński"