CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Komnata pałacu w Wilanowie

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, tektura
Wymiary:49,5 x 34,5 cm
66 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz."