CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Warszawa - Plac Zamkowy

Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25,5 x 35,5 cm
34,5 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński."
Widoczne zabrudzenie malatury.