CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Stara Warszawa - ulica Freta

Technika:akwarela, gwasz, kredka, papier naklejony na tekturę
Wymiary:34,6 x 25 cm
44,5 x 35 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz"
Opisany p.d.: "Stara Warszawa - ul. Freta"