CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Weduta warszawska - ulica Kanonia

Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
53 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz."
W górnej części obrazu widoczne drobne zabrudzenia malatury.