KAWĘCKI Władysław

KAWĘCKI Władysław BIOGRAFIA

Dżungla z czerwoną fontanną

Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 75 cm
87 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. KAWĘCKI"
Opisany na odwrocie: "WŁ KAWĘCKI | DŻUNGLA Z CZERWONĄ FONTANNĄ | OLEJ | F: 75 x 75"