ZAKRZEWSKI Władysław

ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA

Dziewczynka w błękitnej sukience

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:69 x 56,5 cm
82 x 69,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "Zakrzewski"
Widoczne zabrudzenie malatury.