Ojciec Heleny Sylwester Fliszewski (lata 20.)

Technika:olej, tektura
Wymiary:30 x 40 cm
39 x 49,1 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofmann"
Na odwrociu opisany farbą: "Heli ojciec Sylwester Fliszewski", ołówkiem: "(1929) | zmarł 18/XI 1928"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.