Portret młodej dziewczyny (1926)

Technika:tusz, papier
Wymiary:30 x 24,5 cm
32 x 26 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany monogramem wiązanym oraz datowany l.d.: "19 WH 26"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.