Portret Ady Hofmanowej (1927)

Technika:tusz, papier
Wymiary:39,5 x 27,5 cm
41,3 x 29,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | Kraków 5/XII 1927"
Opisany p.d.: "Ada Hofmanowa"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.