Portret Mieczysława Balcera (1927)

Technika:tusz, papier
Wymiary:14 x 11,2 cm (w świetle passe-partout)
24,5 x 20,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.b.: "WH", "31/XII 1927"
Opisany śr.d.: "Mietek Balcer"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.