Portret młodego chłopca (1924)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:17 x 20 cm
19,7 x 22,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman 1924"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.