Portret podwójny

Technika:tusz, papier
Wymiary:14 x 10,2 cm (w świetle passe-partout)
24,5 x 20,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofman"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.