Studium męskiej głowy

Technika:tusz, papier
Wymiary:13,6 x 9,6 cm (w świetle passe-partout)
24,5 x 20,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr. d. p.d.: "Wlastimil Hofman"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.