| Tytuł: | Autoportret (1925) |
| Technika: | tusz, karton |
| Wymiary: | 20,5 x 13,6 cm 33,3 x 25 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 27 kwietnia 1925" Opisany śr.d.: "mając 44 lat" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |