Autoportret (1925)

Technika:tusz, karton
Wymiary:20,5 x 13,6 cm
33,3 x 25 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 27 kwietnia 1925"
Opisany śr.d.: "mając 44 lat"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.