Portret Heleny Fliszewskiej (1922)

Technika:ołówek, kredka, karton
Wymiary:45,5 x 40,5 cm
57,7 x 50,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Heli na pamiątkę | Wlastimil Hofman 19 18/X 22"
Na odwrocie opisany obcą ręką: "Helena Fliszewska lat 15"
Widoczne uszkodzenia papieru.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.