Macierzyństwo

Technika:olej, papier
Wymiary:68,8 x 57,5 cm
71,6 x 60,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.