| Tytuł: | W sadzie |
| Technika: | węgiel, papier |
| Wymiary: | 60 x 43,4 cm 72,5 x 50,3 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany tuszem p.d. monogramem "WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. Praca dostępna w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |