| Tytuł: | Anioł (1953) |
| Technika: | tusz, ołówek, kredka, karton |
| Wymiary: | 16,4 x 16,4 cm (wymiary w świetle oprawy) 20 x 19,9 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1953" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |