Anioł (1953)

Technika:tusz, ołówek, kredka, karton
Wymiary:16,4 x 16,4 cm (wymiary w świetle oprawy)
20 x 19,9 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1953"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.