Portret chłopca (1943)

Technika:olej, płótno
Wymiary:19,5 x 23 cm
23,5 x 26,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | Tiberias | 1943"
Na odwrociu opis: "Panu Doktorowi Janowi Freundlichowi | na pamiątkę | Wlastimil Hofman | Tiberias 1943"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.