Klucze od nieba

Technika:olej, sklejka
Wymiary:24,7 x 35 cm
36,8 x 47 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofman"
Na odwrocie opis autorski ołówkiem: "Klucze od nieba | (Klucze Piotrowe)"