Starość i młodość

Technika:olej, sklejka
Wymiary:25 x 35 cm
39 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman"
Na odwrocie nieczytelny opis autorski wykonany ołówkiem.