Wisła (1927)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:33,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
53,5 x 39 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman | 1927"