| Tytuł: | Stambuł - panorama (1940) |
| Technika: | olej, płótno luzem |
| Wymiary: | 14,5 x 34 cm 20,5 x 40,3 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany śr.d.: "Wlastimil Hofman 1940 | Istambuł" Opisany na odwrocie: "Seraj | Haremy Sułtana | Istambuł" Niewielkie fragmenty niezamalowanego płótna (l.g., śr.g., p.d.) - ślady po przymocowaniu podłoża podczas pracy artysty. PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. | |