| Tytuł: | Pejzaż z Nazaretu (1944) |
| Technika: | olej, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 27 x 19 cm 32 x 23,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany śr.d.: "Kochanemu i Drogiemu | Panu Doktorowi Janowi Freundlichowi | w dzień Imienin. Wdzięczny Wlastimil Hofman 1944 | Nazaret"
Po lewej stronie lekko widoczny ślad po załamaniu podłoża - praca po konserwacji. PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. | |