Jerozolima (1945)

Technika:kredka, ołówek, papier
Wymiary:20 x 20 cm
Sygnowany i opisany p.d.: "Wlastimil Hofman | Jerozolima 1945"
Opisany na odwrocie: "Palestyna" i monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.