Gęsiarz

Technika:tusz, karton
Wymiary:10,3 x 14,6 cm
18,4 x 25 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman"
Lokalnie widoczne zabrudzenia papieru.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.