Ksaweyria w obowiązku

Technika:olej, płyta
Wymiary:41 x 30,5 cm
48,5 x 38 cm (z oprawą)
Opis autorski na odwrocie: "Ksaweyria | w obowiązku"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.