Grzybobranie (1967)

Technika:olej, płyta
Wymiary:61 x 40,5 cm
70 x 49,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d: "1967 | Wlastimil | Hofman"
Lokalnie, w partii nieba widoczne przetarcia warstwy malarskiej.
Widoczne punktowe zabrudzenia malatury.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.