| Tytuł: | Portret Haliny (1965) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 40,5 x 33,2 cm 47,8 x 39,8 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.g.: "Wlastimil | Hofman" Datowany l.g.: "1965" Widoczne spękania podłoża. PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |