Pejzaż z chatami

Technika:tusz, papier
Wymiary:12 x 27,9 cm
22,8 x 31,7 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d. monogramem "WH"
Widoczne uszkodzenia pracy przy lewej krawędzi, przetarganie papieru na długości 1,7 cm (śr.d.) oraz liczne załamania podłoża przy krawędziach.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.