| Tytuł: | Pejzaż z chatami |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 12 x 27,9 cm 22,8 x 31,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d. monogramem "WH" Widoczne uszkodzenia pracy przy lewej krawędzi, przetarganie papieru na długości 1,7 cm (śr.d.) oraz liczne załamania podłoża przy krawędziach. PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |