Studium nagości

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:40 x 19 cm (w świetle oprawy)
47,8 x 26,8 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem "WH"
Przy dolnej krawędzi płótna opis ołówkiem obcą ręką: "1937 [nieczytelne]"