| Tytuł: | Czerwone róże (1965) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 34,2 x 25,5 cm 39,5 x 31,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "Wlastimil Hofman" Datowany p.d: "1965" Sygnowany i opisany na odwrocie: "Pani Janinie | Ginter | ofiaruje | na pamiątkę | Wlastimil | Hofman | 13/IX 1965" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |