| Tytuł: | Adzia ze złamaną nogą (1961) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 24,5 x 48,5 cm 28 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "1961 | Wlastimil Hofman" Opisany na odwrocie: "Adzia ze złamaną nogą | 19 WH 61 | Szkl. Poręba"; "Byłej modelce na pamiątkę | Bronisławie Filównie, obecnie Pani [nieczytelne] | Wlastimil Hofman 19 [?]/05 66" PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - dar od artysty. | |