Adzia ze złamaną nogą (1961)

Technika:olej, płyta
Wymiary:24,5 x 48,5 cm
28 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "1961 | Wlastimil Hofman"
Opisany na odwrocie: "Adzia ze złamaną nogą | 19 WH 61 | Szkl. Poręba"; "Byłej modelce na pamiątkę | Bronisławie Filównie, obecnie Pani [nieczytelne] | Wlastimil Hofman 19 [?]/05 66"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.