| Tytuł: | Przemieniona (1949) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 31,3 x 35,4 cm 42 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.g.: "Wlastimil | Hofman | 1949" Opisany na odwrocie: "Przemieniona"; "Dawnej mojej Modelce Filównie | przesyłam tę Przemienioną na | pamiątkę poznania | do moich obrazów malowanych | na Spadzistej | Wlastimil Hofman | 1956 | Szkl. Poręba" Widoczne delikatne spękania warstwy malarskiej. PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - dar od artysty. | |