Owieczki (1966)

Technika:olej, tektura
Wymiary:28 x 70,5 cm
34,5 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Wlastimil Hofman 1966"
Na odwrocie malarskie szkice owiec.