Dziewczynka w błękitnej chuście

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:24 x 19 cm (w świetle passe-partout)
43 x 36 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.g.: "Wlastimil Hofmann"
Widoczne horyzontalne spękania sygnatury.
Lokalnie widoczne pojedyncze ubytki farby (l.śr., p.d.).