| Tytuł: | Wejście do Groty Narodzenia w Betlejem (1942) |
| Technika: | olej, karton naklejony na płytę |
| Wymiary: | 47,1 x 34,8 cm 47,5 x 35,2 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Wlastimil Hofman 1942 Betlehem" Opisany na odwrocie: "Wejście do Groty Betlejem" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |