Wejście do Groty Narodzenia w Betlejem (1942)

Technika:olej, karton naklejony na płytę
Wymiary:47,1 x 34,8 cm
47,5 x 35,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Wlastimil Hofman 1942 Betlehem"
Opisany na odwrocie: "Wejście do Groty Betlejem"