Spóźniona

Technika:olej, tektura
Wymiary:12,3 x 21 cm
16 x 24,7 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman"
Opisany na odwrocie: "Spóźniona"
Na odwrocie dedykacja autorska z 1962 roku.