Matka Boska Bolesna - kaplica Golgoty (1942)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:26 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
43,5 x 35,5 cm (z oprawą)
Sygnowany monogramem i datowany p.d.: "1942 | WH"
Opisany p.d.: "Matka Boska bolesna"; "Jerozolima | Golgota"