| Tytuł: | Autoportret z żoną (1962) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 30 x 45 cm 36 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1962" Dedykacja autorska na odwrocie: "Łaskawej i Drogiej | Siostrze Janinie | na pamiątkę za tyle trudów | i z takim poświęceniem ponie- | sionych dla nas wdzięczni | Wlastimilowie | Hofmanowie | 24/VI 1962 Szkl. Poręba" | |
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
- [2025-09-15] 49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |