Autoportret z żoną (1962)

Technika:olej, płyta
Wymiary:30 x 45 cm
36 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1962"
Dedykacja autorska na odwrocie: "Łaskawej i Drogiej | Siostrze Janinie | na pamiątkę za tyle trudów | i z takim poświęceniem ponie- | sionych dla nas wdzięczni | Wlastimilowie | Hofmanowie | 24/VI 1962 Szkl. Poręba"