Pejzaż | Kura z pisklętami (praca dwustronna) (1962)

Technika:olej, tektura
Wymiary:16 x 28,6 cm
24,3 x 36,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "1962 | Wlastimil Hofman"
Na odwrocie malarski szkic kury z pisklętami sygnowany p.d. monogramem "WH".